فراخوان پذیرش دانشجو 93.9.29

9 دی 1393, 2:11 ب ظ

فراخوان دومین دوره

پذیرش دانشجو در رشته کاردانی حرفه ای تاکسیرانی

 

مرکز آموزش علمی کاربردی سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران از یکم لغایت هشتم دی ماه سال جاری اقدام به پذیرش دانشجو در رشته کاردانی حرفه ای تاکسیرانی می نماید.

 

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران همزمان با فراخوان ثبت نام متقاضیان تحصیل در دانشگاه جامع علمی کاربردی، مرکز آموزش علمی کاربردی این سازمان نیز در رشته کاردانی حرفه ای تاکسیرانی اقدام به پذیرش دانشجو می نماید.

حسن اشتری معاون فرهنگی آموزشی و سرپرست مرکز آموزش علمی کاربردی این سازمان با سیاست های سازمان تاکسیرانی در جهت افزایش سطح مهارت و دانش تاکسیرانان از ایجاد رشته ای دانشگاهی با عنوان کاردانی حرفه ای تاکسیرانی برای اولین بار در دنیا توسط این سازمان خبر داد و گفت این رشته در قالب نظام آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی در مقطع کاردانی توسط سازمان تاکسیرانی طراحی شده و مجوز پذیرش دانشجو در آن از ابتدای سال جاری از سوی وزارت علوم صادر شد. افراد در این رشته با مهارت ها و دانش های مورد احتیاج حرفه تاکسیرانی از جمله نقشه خوانی، شهر شناسی، روانشانسی ارتباط موثر، رانندگی تدافعی، مکانیک خودرو، آیین نامه ها و مقررات راهنمایی و رانندگی و تاکسیرانی، زبان های خارجه، اصول حمل و نقل شهری و ترافیک، اخلاق حرفه ای  و امثالهم آشنا خواهند شد.

سرپرست مرکز آموزش علمی کاربردی تاکسیرانی تهران با اشاره به افتتاح این مرکز در شهریور سال جاری این مرکز را نخستین مجموعه علمی و آموزشی کشور در حوزه تاکسیرانی خواند و گفت در این مرکز بر آنیم ضمن برگزاری دوره های آکادمیک در قالب پودمان ها و دوره های آموزشی به صورت ضمن خدمت زمینه تحصیل تاکسیرانان و افزایش سطح دانش و توانمندی حرفه ای ایشان را فراهم کنیم تا به یاری خدا شاهد ارتقاء تراز رفتاری ایشان و بهبود خدمات ناوگان تاکسیرانی شهر تهران باشیم.

اشتری با اشاره به آغاز ثبت نام تحصیل در دانشگاه جامع علمی و کاربردی از علاقه مندان و تاکسیرانان خواست تا از تاریخ یکم الی هشتم دی ماه سال جاری با مراجعه به سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org نسبت به دریافت دفترچه راهنما و ثبت نام در این رشته اقدام نمایند.

 

 

پایان خبر