پذیرش دانشجو در مرکز آموزش علمی کاربردی تاکسیرانی شهر تهران

6 اسفند 1396, 1:20 ب ظ

رئیس مرکز آموزش علمی کاربردی سازمان مدیریت و

نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران از آغاز پذیرش دانشجو در رشته «کاردانی حرفه ای تاکسیرانی» ویژه تاکسیرانان و خانواده محترم ایشان در این مرکزخبر داد.

حسن اشتری، با بيان اينکه در راستاي سياست هاي کلان سازمان براي افزايش سطح مهارت و دانش تاکسيرانان، رشته دانشگاهي "کارداني حرفه اي تاکسيراني" براي اولين بار در دنيا راه اندازي شده است، افزود: افراد در اين رشته با مهارت ها و دانش هاي مورد احتياج حرفه تاکسيراني از جمله اخلاق حرفه ای، مبانی حمل و نقل، آداب و اصول تشریفات حمل و نقلی، زبان های خارجی، آشنایی با تجهیزات هوشمندITS، شهرشناسی، کار با رایانه  و ... آشنا خواهند شد.

اشتری با اشاره به اینکه اين مرکز نخستين مجموعه علمي و آموزشي کشور در حوزه تاکسيراني محسوب می شود گفت: اميدواريم با فراهم نمودن زمينه تحصيل تاکسيرانان و افزايش سطح دانش و توانمندي حرفه اي ايشان در آینده ای نزدیک شاهد ارتقای تراز رفتاري تاکسيرانان و بهبود خدمات ناوگان تاکسيراني شهر تهران به شهروندان باشيم.

رئیس مرکز آموزش علمی و کاربردی تاکسیرانی با اشاره به ارائه تسهیلات ویژه به دانشجویان تاکسیران گفت: ما برای تاکسیرانان واجد شرایط که متقاضی ثبت نام می باشند دو امتیاز ویژه قائل هستیم که عبارتند از :

  • وام کمک هزینه تحصیلی ویژه دانشجویانی که تاکسیرانان می باشند
  • امتیاز تغییر کاربری تاکسی، ویژه فارغ التحصیلان رشته کاردانی حرفه ای تاکسیرانی

 ابشان عنوان کردند علاوه بر آن دو امتیاز ویژه، تاکسیرانان عزیز می توانند از اولویت های  برنامه های رفاهی که سازمان تاکسیرانی برای تاکسیرانان در نظر گرفته، مانند اولویت های بسته بشارت به ویژه اعزام به مشهد مقدس همراه با خانواده نیز برخوردار شوند.

وی با اشاره به آغاز ثبت نام از علاقه مندان و تاکسيرانان خواست تا از یکشنبه 29 بهمن ماه لغایت چهارشنبه 2 اسفندماه سال جاري با مراجعه به سايت سازمان سنجش به نشاني www.sanjesh.org نسبت به ثبت نام در اين رشته اقدام یا به صورت حضوری به مرکز آموزش علمی کاربردی سازمان مدیریت و نظارت برتاکسیرانی شهر تهران واقع در بزرگراه شهید آیت الله اشرفی اصفهانی، ابتدای بزرگراه جلال آل احمد پلاک461 طبقه اول مراجعه و ثبت نام نمایند.

ابشان در پایان افزودند، متقاضیان می توانند برای استفاده از راهنمایی های کارشناسان حوزه آموزش جهت ثبت نام در این مرکز با شماره تلفن های 44294675 و 44287589  دخلی 122 و 123 و159  تماس حاصل نمایند.