اجرای 67 دوره از آموزش های ضمن خدمت پرسنل مناطق 22 گانه ی شهرداری تهران

8 آذر 1394, 12:00 ق ظ

اشتری رئیس مرکز آموزش علمی کاربردی سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران از اجرای دوره های آموزشی ضمن خدمت پرسنل محترم مناطق 22 گانه شهرداری تهران خبر داد .
وی تصریح کرد این مرکز در سال جاری مجری برگزاری دوره های آموزشی ضمن خدمت پرسنل محترم شهرداری می باشد که طی مدت 6 ماه ( از خردادماه سالجاری لغایت پایان آبانماه ) 67 دوره آموزشی برای 1783 نفر به مدت 1244 ساعت برای پرسنل شاغل در شهرداری برگزار کرد.
اشتری در خصوص اهداف اجرای این دوره های آموزشی گفت: ارتقاء سطح دانش و آگاهی های عمومی و تخصصی در ارتباط با حوزه ی شغلی مرتبط پرسنل محترم شهرداری تهران از مهمترین اهداف بر گزاری این کلاسهای آموزشی می باشد . وی همچنین افزود ضمن تایید و تصویب تقویم آموزشی از سوی اداره کل تشکیلات ، این مرکز با استناد به دستورالعمل و ابلاغیه موسسه آموزش عالی علمی کاربردی شهرداری تهران مجری برگزاری تعداد 84 دوره از سری آموزش های ضمن خدمت پرسنل 22 گانه شهرداری تهران در سالجاری است که از این تعداد 67 دوره ی آن تا پایان آبانماه برگزار شده است .
اشتری در پایان گفت: دوره های مدیریتی ، حقوقی ، شهرسازی ، معماری ، فرهنگی و آموزشی و ... از عناوین کلاس های برگزار شده ویژه ی پرسنل محترم شهرداری تهران است.

گفتنی است : به کلیه ی افراد شرکت کننده در این کلاس های آموزشی گواهینامه ای با امضای مشترک ریاست محترم آموزش عالی علمی کاربردی شهرداری تهران و مدیریت محترم آموزش معاونت توسعه منابع انسانی، اعطاء خواهد شد .