آغاز سومین دوره پذیرش دانشجو در مرکز آموزش علمی کاربردی تاکسیرانی شهر تهران

25 تیر 1394, 12:00 ق ظ

آغاز سومین دوره پذیرش دانشجو در مرکز آموزش علمی کاربردی تاکسیرانی شهر تهران
مرکز آموزش علمي کاربردي سازمان مديريت

و نظارت بر تاکسيراني شهر تهران از بیست و چهارم تیرماه سال جاري سومين دوره پذيرش دانشجو در رشته کارداني حرفه اي تاکسيراني و کاردانی مکانیک خودرو را آغاز کرد.


به گزارش روابط عمومي مرکز آموزش علمی کاربردی سازمان مديريت و نظارت بر تاکسيراني شهر تهران، حسن اشتری سرپرست مرکز آموزش علمي کاربردي اين سازمان از آغاز سومين دوره پذيرش دانشجو در اين مرکز آموزش خبر داد و افزود: همزمان با فراخوان ثبت نام متقاضيان تحصيل در مراکز آموزش  علمي کاربردي از بیست و چهارم  تیرماه سال جاري مرکز آموزش علمي کاربردي اين سازمان نيز در رشته کارداني حرفه اي تاکسيراني و کاردانی فنی مکانیک خودرو  اقدام به پذيرش دانشجو مي نماید.
اشتري با بيان اينکه این مرکز به عنوان نخستين مجموعه علمي و آموزشي کشور در حوزه تاکسيراني می باشد، گفت: دانشجویان در اين رشته با مهارت ها و دانش هایي از جمله نقشه خواني، شهرشناسی، مکانيک خودرو، آيين نامه ها و مقررات راهنمايي و رانندگي و تاکسيراني، زبان هاي خارجه، اصول حمل و نقل شهري و ترافيک، سرویس نگهداری خودرو، اخلاق حرفه اي، مشتری مداری و... آشنا خواهند شد.
وی افزود: با عنایت به محدودیت ظرفیت در سهمیه پذیرش دانشجو  اولویت ثبت نام و پذیرش دانشجو با همکاران شاغل در شهرداری تهران می باشد.
اشتري با اشاره به آغاز ثبت نام دانشجو در مرکز آموزش علمي و کاربردي سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران از علاقه مندان و تاکسيرانان خواست از تاريخ بیست و چهارم تیرماه سال جاري با مراجعه به سايت سازمان سنجش به نشاني www.sanjesh.org نسبت به دريافت دفترچه راهنما و ثبت نام در اين رشته اقدام نمایند.