آغاز دوره دوم آموزش متصدیان کنترل و نظارت و بازرسین تاکسیرانی تهران

1 آذر 1394, 12:00 ق ظ

روابط عمومی مرکز آموزش تاکسیرانی به نقل از اشتری رئیس مرکزآموزش علمی کاربردی سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران خبر داد :

از روز چهار شنبه 6/8/94 دوره دوم آموزش متصدیان کنترل و نظارت شرکتهای مذکور آغاز و تا روز یکشنبه 17/8/94 ادامه یافت . وی افزود : مبانی و کلیات آیین نامه ها و بخشنامه های مرتبط ( یک ،دو،سه) آیین نامه جدید رانندگی با محوریت خط سفید ، نقشه خوانی و سیستم های هوشمند مکان یابی و کنترل نظارت بهداشت فردی و ایمنی محیط کار  Hse ، آیین نگارش و مکاتبات اداری ، آیین نامه انضباطی تاکسیرانان اطلاعات حقوقی ، نحوه ثبت تخلفات در سیستم سیما تاکسی ، اخلاق حرفه ای و ارتباط موثر از مهم ترین موضوعات این سری از آموزش ها بود و همچنین 8 ساعت آموزش نحوه استفاده از Hand Held ( دستگاه بارکد خوان پرتابل) به صورت کارگاهی و همچنین میدانی در پایانه ی صادقیه از دیگر اهداف آموزشی این مرکز بود که اجرائی شد.
همچنین اشتری گفت: تعداد بازرسین سازمانی در این دوره 24 نفر و تعداد 33 نفر از بازرسین سازمان و شرکتهای تابعه ی خصوصی که در دوره گذشته در آزمون نمره حد نصاب را کسب ننموده و مجددا" به مدت 10 ساعت دوره آموزشی به صورت کارگاهی و میدانی شرکت نمودند .
گفتنی است در پایان هردوره ی آموزشی آزمونی از شرکت کنندگان بعمل خواهد آمد که در صورت اخذ نمره ی قبولی گواهینامه پایان دوره از سوی مرکز آموزش علمی کاربردی تاکسیرانی به آنان اهداء خواهد شد.

خاطر نشان می سازد در تابستان سال جاری 85 نفر ازمتصدیان کنترل و نظارت و بازرسین شرکتهای خصوصی تحت آموزش یک دوره های 34 ساعته و 53 نفر از بازرسین سازمان تحت آموزش 30 ساعته قرار گرفتند .